Blogi kasutustingimused

Blogi propastop.org ja selle sisu on autoriõigustega kaitstud. Blogis sisalduvate materjalide (tekstid, video- ning audiomaterjal, fotod) autoriõigused kuuluvad propastop.org autoritele.

Propastop.org  tekstid, pildid ja videod on enamuses kasutatavad Creative Commonsi litsentsi alusel. Kui propastop.org kasutaja soovib kasutada Creative Commons litsentsi alusel litsentseeritud materjale, siis peab ta materjali kasutades järgima vastava teose Creative Commons’i litsentsi kasutustingimusi Autorile viitamine + jagamine samadel tingimustel. Viidata tuleb kujul  propastop.org  ja lisada ka otselink viidatud postitusele.

Kui blogis kasutatud materjal ei ole litsentseeritud Creative Commonsi alusel, siis on sellele materjalide juures viidatud. Selliste materjalide kasutamisel tuleb järgida materjali algseid kasutusõiguseid. Sellised materjalid on näiteks fotod või tekstid, mille autor on nimeliselt märgitud. Sellise materjali kasutamiseks tuleb luba küsida autorilt.

Propastop.org materjalide muul viisil kasutamise korral küsige selleks luba e-postil propastop (ät) gmail.com

Blogi eesmärgiks on hariduslik informatsiooni jagamine ja avalikkuse informeerimine. Propastop.org tegutseb mitteärilistel eesmärkidel, mistõttu ei tohi ka blogi sisu kasutada ärilistel eesmärkidel.