Kaks viimast kinki on kohale toimetatud

30.12.2019

Jõuluvana mure viimase kahe aadressi leidmisega on nüüdseks lahendatud. Aadressid on leitud ning kingid kohal.

Sel korral olid etteantud pähklid keskmist sorti suurusega ning ülearust „naba paigast tõstmist“ ei vajanud. Mõlemad pildid olid vihjeid piisavalt täis. Failidele sisse jäetud EXIF andmetele lisaks, sisaldus piltidel ka mitmeid selgeid vihjeid asukohale või laiemalt ümbruskonnale.

Nagu iga pildimänguga, on ka sel korral lahendusvõimalusi mitmeid. Ühe neist pakume järgnevalt välja.

Esimeselt pildilt on äratuntav tänavate ristumise silt.


Üks ristuvatest tänavatest on S. Mechanic. Kuigi teine tänavanimi on pildil udune, saab siiski aimu, et see koosneb kahest osast, sisaldades tähistust „E“ ning teine osa võib olla kas „Main“ või midagi sarnast, neljast tähest koosnevat.

Otsides Google Mapsist otsingusõnu „S Mechanic“, kui ka „South Mechanic“, saab mitmeid vasteid, mida vaadates selgub, et ristuv tänav peaks olema „E. Main“. Õnnetuseks on aga selliseid ristmikke mitmeid ning nüüd tasub appi võtta keskkond crossing.us, mis võimaldab lihtsamalt ristmike analüüsida. Leht pakub S. Mechanic ja E. Main tänavate ristmike välja kaheksa ning nendest on kiirelt võimalik leida meid huvitav.

Tegemist on Sharpsburgis asuva ristmikuga ning edasi on juba lihtne leida maja, mille ees jõuluvana huvitav kuusk asub. Aadressiks 100 E.Main st, Sharpsburg, USA.

 

Teise fotoga on asi pisut lihtsam.

Läheneda võib nii tagurpidi pildiotsingu kaudu või hakata otsima sõnu delfiin ja kuju sisaldavaid fotosid otsingumootoritest.

Kui näiteks kasutada otsingut „dolphin statue christmas“, siis kuvatakse sarnase delfiini kujuga foto juba kolmandas ekraanivaates ning sealt saab teada, et kujuga on seotud ka märksõna Avalon.

Kasutades nüüd otsingut „dolphin Avalon“ leiab peadselt ka pildi, mis täpsustab, et tegemist on New Jerseys asuva paigaga.

Kuna rohkem aitavaid pilte konkreetsest delfiinist leida ei õnnestu, tuleb asuda käsitsi otsima väljakud Avalonis, kus delfiini kuju võiks asuda. Abiks on ka pildil olev reklaam, millelt küll täpselt ei õnnestu tuvastada söögikoha nime, kuid aru on saada, et see algab tähega C ning on kahesõnaline.

Otsides väljakut ja söögikohta tähega C leiab hõlpsasti vajaliku asukoha. Aadressiks 2108 Dune Dr, Avalon, NJ 08202, kus asub Circle Pizza.

Õigeid vastuseid laekus mitmeid ning loosiõnn naeratas lahendajale P. R.

Pildimängu fotode autorid George G. Chiodo ja Dave Albright